O firmie

Marka

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się marką w Polsce funkcjonującą na rynku od 1993 roku. Dzisiaj jesteśmy już jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek w kraju. Specjalizujemy się w produkcji ceramiki sanitarnej oraz armatury łazienkowej i kuchennej. Siedziba naszej firmy znajduje się w Białymstoku, gdzie posiadamy też własne magazyny oraz laboratorium badawcze. Gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów oraz pełne bezpieczeństwo ich użytkowania.

Cel

Naszym głównym celem jest dążenie do pełnego zadowolenia odbiorców. Stale podwyższamy atrakcyjność naszej oferty w związku z nowymi trendami oraz technologiami. Dbanie o dobre relacje biznesowe to drugi filar, na którym opiera się funkcjonowanie naszej firmy. W związku z tymi działaniami, wyróżniamy się kompleksowością oferty i równocześnie elastycznością we współpracy, a dzięki temu jesteśmy w stanie zaspokoić dzisiejsze zapotrzebowanie rynku oraz wysokie wymagania Klientów.

 

Współpraca

Współpracujemy z dystrybutorami, hurtowniami, salonami łazienkowymi, instalatorami, architektami, których sieć obejmuje aktualnie ponad 1000 stałych, aktywnych kontrahentów w Polsce. Posiadamy także liczne przedstawicielstwa w Europie, ekspansywnie rozwijając ofertę i jej zasięg terytorialny poza granicami Polski. Na przestrzeni lat zdobyliśmy pełne uznanie i zaufanie naszych Klientów, zarówno polskich, jak i zagranicznych.

Produkty

Produkty w ofercie marki Rea mają unikatowy design oraz są niezwykle funkcjonalne. Jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wyszukanym gustom i oczekiwaniom naszych Klientów poprzez szeroką gamę naszych produktów w wielu kolorach, wzorach i rozmiarach. Nasze produkty uzupełnią i zaaranżują każde, dowolnie zaprojektowane wnętrze. Stawiamy na najnowsze trendy, wygodę użytkowania oraz niezawodność naszych produktów.