O nas


Rea to marka, która funkcjonuje na rynku od kilkunastu lat. Jesteśmy najdynamiczniej rozwijającą się marką w Polsce. Specjalizujemy się w produkcji towarów z zakresu ceramiki i armatury łazienkowej, oraz kuchennej. Dzisiaj firma Rea jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek w Polsce. Siedziba firmy znajduje się w Białymstoku. Posiadamy własne magazyny o łącznej powierzchni około 30 000 metrów kwadratowych, własne laboratorium badawcze.

Współpracujemy z dystrybutorami, hurtowniami, salonami łazienkowymi, instalatorami, architektami, których sieć obejmuje aktualnie ponad 1000 stałych kontrahentów w Polsce. Posiadamy także liczne przedstawicielstwa w Europie, ekspansywnie rozwijając ofertę i jej zasięg terytorialny.Na przestrzeni lat zdobyliśmy pełne uznanie i zaufanie naszych klientów.

Naszym głównym celem jest pełne zadowolenie odbiorców, które osiągamy poprzez wysoką jakość produktów, elastyczność we współpracy, partnerstwo oraz dbanie o dobre relacje biznesowe. Charakteryzują nas konkurencyjne ceny i unikatowy design naszych produktów. Wyróżniamy się także kompleksowością naszej oferty, dzięki temu jesteśmy w stanie zaspokoić dzisiejsze zapotrzebowania rynku oraz wysokie wymagania, jakie stawiają przed nami klienci.

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty, które uzupełnią i zaaranżują dowolnie zaprojektowane wnętrze. Bazując na wieloletnim doświadczeniu gwarantujemy, iż wszystkie nasze produkty są w 100% bezpieczne dla zdrowia oraz niezwykle funkcjonalne. Chcąc sprostać najbardziej wyszukanym gustom i oczekiwaniom naszych Klientów, cały czas jesteśmy otwarci na ich propozycje i sugestie. Mając na uwadze najnowsze trendy w dekoracji wnętrz, oraz pamiętając o wygodzie użytkowania i realiach rynku, każdego miesiąca wprowadzamy nowości w poszczególnych działach.