O nas


Komunikat dotyczący ochrony danych osobowych

Przedsiębiorstwo Handlowe „Podlasiak” Andrzej Cylwik z siedzibą w Białymstoku, wpisane do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadający: adres miejsca wykonywania działalności: ul. Przędzalniana 60, 15-688 Białystok i adres do doręczeń: ul. Przędzalniana 6K, 15-688 Białystok, NIP 5421005380, REGON 050290967, adres poczty elektronicznej: bok@reahurt.pl ninejszym informuje, iż w związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 r. rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) („RODO”), może przetwarzać Państwa dane jako administrator danych osobowych, jeżeli zachodzi ku temu odpowiednia podstawa prawna. Zgodnie z zakresem prowadzonej działalności Administrator przetwarza Państwa dane osobowe w różnych celach, zawsze odbywa się to jednak zgodnie z prawem.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, Państwa dane przechowywane są przez czas potrzebny do wykonania procedury związanej bezpośrednio z zawarciem transakcji.

Firma P.H. „Podlasiak” Andrzej Cylwik, jako Administrator Państwa danych osobowych, gwarantuje pełne bezpieczeństwo i poufność. Na każdym etapie dajemy Państwu możliwość rozszerzenia wiedzy i zarządzania dot. przechowywania danych osobowych po wcześniejszym kontakcie mailowym pod adresem bok@reahurt.pl i weryfikacji przez osobę uprawnioną. 
Na Państwa wniosek dajemy możliwość wycofania zgody i całkowitego usunięcia danych osobowych przechowywanych przez firmę P.H. „Podlasiak” Andrzej Cylwik.

Firma P.H. „Podlasiak” Andrzej Cylwik gwarantuje bezpieczeństwo i pełną kontrolę w zakresie przetwarzania i przechowywania Państwa danych osobowych.Rea to marka, która funkcjonuje na rynku od kilkunastu lat. Jesteśmy najdynamiczniej rozwijającą się marką w Polsce. Specjalizujemy się w produkcji towarów z zakresu ceramiki i armatury łazienkowej, oraz kuchennej. Dzisiaj firma Rea jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek w Polsce. Siedziba firmy znajduje się w Białymstoku. Posiadamy własne magazyny o łącznej powierzchni około 30 000 metrów kwadratowych, własne laboratorium badawcze.

Współpracujemy z dystrybutorami, hurtowniami, salonami łazienkowymi, instalatorami, architektami, których sieć obejmuje aktualnie ponad 1000 stałych kontrahentów w Polsce. Posiadamy także liczne przedstawicielstwa w Europie, ekspansywnie rozwijając ofertę i jej zasięg terytorialny.Na przestrzeni lat zdobyliśmy pełne uznanie i zaufanie naszych klientów.

Naszym głównym celem jest pełne zadowolenie odbiorców, które osiągamy poprzez wysoką jakość produktów, elastyczność we współpracy, partnerstwo oraz dbanie o dobre relacje biznesowe. Charakteryzują nas konkurencyjne ceny i unikatowy design naszych produktów. Wyróżniamy się także kompleksowością naszej oferty, dzięki temu jesteśmy w stanie zaspokoić dzisiejsze zapotrzebowania rynku oraz wysokie wymagania, jakie stawiają przed nami klienci.

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty, które uzupełnią i zaaranżują dowolnie zaprojektowane wnętrze. Bazując na wieloletnim doświadczeniu gwarantujemy, iż wszystkie nasze produkty są w 100% bezpieczne dla zdrowia oraz niezwykle funkcjonalne. Chcąc sprostać najbardziej wyszukanym gustom i oczekiwaniom naszych Klientów, cały czas jesteśmy otwarci na ich propozycje i sugestie. Mając na uwadze najnowsze trendy w dekoracji wnętrz, oraz pamiętając o wygodzie użytkowania i realiach rynku, każdego miesiąca wprowadzamy nowości w poszczególnych działach.